Rozwój
organizacji
projektowych.

Umów diagnozę

Rozwój organizacji projektowych

Od kilkunastu lat wspieramy naszych klientów w tym, aby pracowali mądrzej, a nie więcej . Wsparliśmy dziesiątki organizacji i dzięki temu wiemy co zazwyczaj działa, a co należy sobie zupełnie odpuścić. Każda nowoczesna organizacja, aby istnieć, musi się zmieniać, wdrażać nowe pomysły dla swoich klientów. Nośnikiem zmian są projekty.

Dla każdego klienta budujemy skuteczną metodę Zarządzania Projektami w oparciu o proste i skuteczne narzędzia oraz światowe standardy zarządzania projektami takie jak: PMI, PRINCE2, IPMA, Agile, Scrum. Kluczem w naszych wdrożeniach jest prostota i zwinność. Dzięki temu nasz Klient szybciej osiąga przewagę konkurencyjną i zamierzone cele biznesowe.

1. Diagnoza zespołu

to analiza potrzeb rozwojowych organizacji projektowej. Podczas warsztatu, uczestnicy wspólnie analizują kluczowe problemy i następnie wypracowują najlepsze pomysły do usprawnień. Rezultatem jest mapa pomysłów, które wskazują optymalną drogę rozwoju dla zespołu.

2. Wdrożenie zarządzania projektami

to narzędzia i metody prowdzenia projektu, które są dostosowane do potrzeb zespołu. Rezultatem jest lepsza komunikacja i terminowość realizowanych zadań.

3. Retrospektywa zespołu

Po wdrożeniu narzędzia i reguł zarządzania projektami kluczowe jest, aby ten system periodycznie przeglądać i zapewniać, że działa poprawnie. Rezultatem jest porządek w projekcie i bardziej zadowolony zespół.

Od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów

Od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów w tym, aby pracowali mądrzej, a nie więcej . Wsparliśmy dziesiątki organizacji i dzięki temu wiemy co zazwyczaj działa, a co należy sobie zupełnie odpuścić. Każda nowoczesna organizacja, aby istnieć musi się zmieniać, wdrażać nowe pomysły dla swoich Klientów. Nośnikiem zmian są Projekty.
Czytaj

Dla każdego Klienta budujemy skuteczną metodę

Zarządzania Projektami w oparciu o światowe standardy: PMI, PRINCE2, IPMA, AgilePM, Scrum.org. Kluczem w naszych wdrożeniach jest prostota i zwinność. Dzięki temu nasz Klient szybciej osiąga przewagę konkurencyjną i zamierzone cele biznesowe.
Czytaj
Opinie klientów.
Dobre opinie naszych klientów mówią same za siebie.
  • Uczestniczyłem w kilku warsztatach. Pełen profesjonalizm i bardzo praktyczne podejście – co dla mnie jest kluczowe ponieważ na codzień prowadzę wiele strategicznych projektów dla firmy. Zajęcia prowadzone w super atmosferze i mega pozytywnym przekazem, każdy z uczestników znalazł coś dla siebie, każdy był zaangażowany, a co najważniejsze każdy wyszedł z nich uśmiechnięty i z potężna dawka pozytywnej energii i wiedzy praktycznej. To co wyniosłem z warsztatów wprowadziłem w swoje życie zawodowe i prywatne (pozdrawiam moja kochana żonę) 🙂 Zdecydowanie polecam i czekam na kolejne warsztaty bo to po prostu działa 🙂

    Paweł Michalak - Outsourcing, Purchasing, Transport and Maintenance Departments Manager w PrintXL

  • I had the pleasure as a student to attend the Project Management course at the Poznan University of Economics held by Mr. Goraj. During the sessions, he had always a very positive approach to the students and was clearly explaining the course modules. Different topics were presented in a practical way, with many real business examples and case studies to work on. The final project, prepared by the students, summed up different phases of planning and managing the project, with the constructive feedback and motivation provided from Mr. Goraj. I can fully recommend him as a great lecturer and mentor.

    Agata Cieślińska - Senior Digital Consultant SEO at OMMAX - Digital Solutions

  • A great pleasure to work with Blazej, his drive for results andkeen eye for detail are one of his many strengths. He is adedicated individual who is very passionate about his work andhis professional manner makes him a great Project Manager andone who can deliver on his own or as part of a larger team.

    Jay Vyas, PMP - DR Infrastructure Project Manager at Mondelēz International

Błażej Goraj odpowie na pytania w zakresie doradztwa.

+48 530 470 980

blazej@goraj.com