Raport zespołowy FRIS®.

Raport zespołowy FRIS®.
A gdyby tak mieć instrukcję obsługi do wszystkich stylów myślenia i działania?

Trzy kluczowe elementy raportu zespołowego:

Aktywność w zespole Jest to prosta i praktyczna „ściąga” dla menedżera. W kilku zdaniach manifestuje różnice i podobieństwa między członkami zespołu oraz odpowiada zwięźle na pytanie: „Czego mogę się po Tobie spodziewać?”
Proces FRIS zespołu Stanowi podsumowanie zespołu według „kropek” Procesu FRIS®, uzyskanych przez wszystkich członków zespołu. Na podstawie ich sumy na wykresie przedstawione są proporcje udziału poszczególnych perspektyw przy użyciu natężenia od 0 do 5 kropek. Pozwala odpowiedzieć zwięźle na pytanie: “Którą część projektu zespół będzie realizował najlepiej?”
Analiza potencjału zespołu Pokazuje poziom różnorodności pomiędzy wymiarami poznawczymi oraz “punkt ciężkości” dla danego zespołu. Dzięki temu można podjąć właściwie decyzje odnośnie rekrutacji kolejnych osób. Pozwala odpowiedzieć zwięźle na pytanie: “Jaki mamy potencjał do pracy w danym typie projektu?”
Raport jest generowany na podstawie indywidualnych diagnoz FRIS® poszczególnych ludzi z zespołu. W trakcie spotkania on-line omówiony z liderem zespołu.

Co to jest raport zespołowy FRIS®?

Raport to mapa potencjału zespołu od momentu zainicjowania do etapu wdrożenia wybranego przedsięwzięcia lub projektu. Każda osoba opis jej sposobu myślenia, działania oraz postawy, którą najchętniej przyjmuje w zespole. Każdy raport opatrzony jest również komentarzem, który przedstawia dynamikę grupy, model komunikacji i współpracy oraz zawiera wskazówki pomagające podnosić efektywność zespołu.

Logistyka:
spotkanie z managerem zespołu on-line ~2h
Zapisz się na szkolenie

cena szkolenia

Wycena indywidualna

Nazwa szkolenia: Raport zespołowy FRIS®

Cena: Wycena indywidualna