Szkolenie

Komunikacja w zespole
(Badanie FRIS)

Opis szkolenia

Komunikacja w zespole


 

Rola menedżera w dzisiejszych czasach jest niezwykle wymagająca:

Ciągle zmieniająca się sytuacja na rynku, konieczność wprowadzania coraz to nowych narzędzi do pracy z grupą oraz w relacji indywidualnej, zachowanie równowagi pomiędzy aspektem „wspieram” i „wymagam” to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi mierzy się współczesny lider zespołu. Wielu menedżerów i prezesów firm narzeka dziś na przeciążenie obowiązkami, niską efektywność pracy współpracowników, liczne konflikty wśród pracowników czy odejścia z pracy osób nowo zatrudnionych.

Rozwiązaniem tych problemów jest rozpoznanie potencjału własnego i swoich współpracowników, poprawa komunikacji wewnątrz grupy, wzrost efektywności zarządzania pracownikami, w tym właściwe delegowanie zadań.

FRIS jest opracowanym w Polsce i przystosowanym do polskich realiów badaniem, które wyraźnie podnosi efektywność procesów komunikacji i zarządzania w zespole. Ma zastosowanie w sprzedaży, rekrutacji oraz pracy indywidualnej i grupowej. FRIS pozwala poznać styl myślenia pracowników, współpracowników, który bezpośrednio przekłada się na styl działania całej Organizacji oraz na uzyskiwane przez nią efekty. Dzięki temu badaniu dyrektor, menedżer, kierownik projektu będzie potrafił przydzielić pracownikowi odpowiednie stanowisko pracy, dowie się jak motywować swoich współpracowników do pracy, bazując na ich potrzebach, marzeniach, ambicjach, zamiast posługiwać się wyłącznie systemem kar i nagród (często nieskutecznym).

Dzięki badaniu FRIS dyrektor i menedżer odkryje mocne i słabe strony funkcjonowanie całego zespołu. Dzięki tej wiedzy będzie w stanie określić, w jakich projektach Grupa ma największe szanse na osiągnięcie sukcesu i jakie role przydzielić poszczególnym członkom w projekcie grupowym zgodnie z ich naturalnymi predyspozycjami.

Program

Kluczowe zagadnienia


Adresaci

Dla kogo jest to szkolenie?


Kompetencje

Korzyści dla uczestników


 
 

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z namiMarcin Kraczek

Koordynator programów rozwojowych

mail: marcin.kraczek@goraj.com
tel: +48 508 440 375

Kontakt

Zacznijmy nowy rozdział.
Skontaktuj się z nami:

Przemysłowa 39,
61-541 Poznań

+48 577 603 400
szkolenia@goraj.com

USŁUGI