Refundowane szkolenia

Przedstawiamy autorski program rozwoju kompetencji menedżerskich


 

Dobry warsztat to taki, który nie tylko pokazuje jak nabytą wiedzę używać w praktyce, ale poprzez kontekstowe ćwiczenia i przykłady, pozostaje w uczestnikach na dużej jako inspiracja do rozwoju optymalnego sposobu pracy w projektach. Abyśmy pracowali mądrzej, a nie więcej, tak aby przynosić oczekiwaną wartość dla naszych przedsięwzięć.

Program oparty jest o cztery kluczowe aspekty:

  • Priorytety,
  • Porządek,
  • Dynamikę,
  • Satysfakcję.

Szkolenia

Harmonogram szkoleń otwartych


Maj 2019
Czerwiec 2019
Nie odnaleziono wydarzeń!

Dla biznesu

Programy rozwojowe


Na miarę potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
Goraj.com podchodzi do zainteresowanych w sposób indywidualny. Zdecydowanie odrzucamy powielanie schematów i rozwiązywanie problemów z marszu.

Doświadczenia ugruntowały nas w przekonaniu, że programy rozwojowe muszą być dopasowane do wymagań i warunków panujących w danej organizacji. Aby móc je jednak precyzyjnie dedykować, potrzebna jest grupa osób, która zna się na branży.

W naszej organizacji jest to zintegrowany zespół pracowników, który rozpoznaje potrzeby i oczekiwania, a przy pomocy odpowiednich narzędzi – jest w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Oferujemy szereg programów rozwojowych, z czego każdy pasuje do innych odbiorców i odpowiada na zróżnicowane potrzeby.

Szkolenia rozwiązują wiele problemów, pokazują nowe perspektywy i kierunki działań. Organizacje pracują sprawniej, szybciej i lepiej, pracownicy uczą się komunikacji i poznają najnowsze metodyki pracy, a zarządzający – wiedzą, w jaki sposób rozmawiać ze swoimi zespołami i jak je motywować. Ideą jest poznanie przyjemności, jaka płynie z lepszej organizacji pracy. Niezbędnik w dzisiejszym świecie stale zmieniającego się rynku, jego uwarunkowań, oczekiwań i trendów.

wiedza projektowa

Priorytety


Korzyści:

Ugruntowanie wiedzy projektowej,
Poznanie najlepszych praktyk,
Przygotowanie do certyfikacji.

porządek w zarządzaniu projektami

Porządek


Korzyści:

Sprawne i przejrzyste procesy,
Sprawniejsza komunikacja,
Narzędzia dostosowane do potrzeb.

dynamika zespołu

Dynamika


Korzyści:

Szybsze rezultaty projektów,
Zwinne projekty (Agile, Scrum),
Lepsze wykorzystanie zasobów.

satysfakcja w pracy zespołowej

Satysfakcja


Korzyści:

Zadowoleni pracownicy,
Mniejsza rotacja kadr,
Zintegrowany zespół.

O nas


W ciągu ostatnich lat pracy wiele razy zetknęliśmy się ze specyficznymi projektami, które dały nam nieźle w kość, ale pozostawiły duży bagaż doświadczeń.

Być może jesteśmy masochistami lub po prostu pasjonatami, bo cały czas nie chce nam się to znudzić i wypatrujemy kolejnego wyzwania, nowego ciekawego projektu.

Nasze doświadczenie pokazuje, że sukces w zarządzaniu projektami zależy w głównej mierze od przydzielonych ludzi (kompetencje, motywacja) oraz ustalonych procesów (metodyki i narzędzia). Nauczyliśmy się budować kulturę projektową i zwycięskie zespoły. Wiemy, że to się nie wydarza z dnia na dzień i wymaga ciężkiej pracy u podstaw.

W swej pracy czerpiemy ze wszystkich wiodących organizacji promujących project management takich jak: PMI, PRINCE2, IPMA, AgilePM, Scrum.org. Dzięki temu mamy pogląd, które połączenie tych metodyk będzie dla Ciebie najlepsze. Bo ostatecznie to ma być Twój projekt i Twoja unikatowa metoda osiągnięcia sukcesu w projekcie!

Błażej Goraj

CEO

Anna Stradomska

OUTSOURCING MANAGER

Marcin Kraczek

SENIOR PROJECT COORDINATOR

Agnieszka Szustak-Łuczak

PROJECT COORDINATOR
 

Agnieszka Przybysz

PROJECT COORDINATOR

Michał Magdziarz

PROJECT COORDINATOR
 

Kontakt

Zacznijmy nowy rozdział.
Skontaktuj się z nami:

Przemysłowa 39,
61-541 Poznań

+48 577 603 400
szkolenia@goraj.com

USŁUGI