Szkolenia refundowane

Jeśli wybierzesz naszą ofertę szkoleń refundowanych to pomożemy Tobie uzyskać maksymalny poziom refundacji. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak uzyskać refundację to zadzwoń: 577 603 400

W czasach dynamicznego rozwoju firm, zmiennych potrzeb rynku szkolenia dofinansowywane są doskonałym i sprawdzonym sposobem inwestowania w rozwój swój i swoich pracowników.  Dzięki szkoleniom nabędziesz nowe umiejętności i kompetencje,  umocnisz swoją pozycję na rynku. W zależności jakie spełniasz kryteria i jakie są Twoje potrzeby, możesz wybrać jeden z obecnie istniejących programów dofinansowań: 

  • Europejski Fundusz Szkoleniowy (EFS), 
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) 
  • Akademia Menadżera MŚP (AMMŚP).

Jednym z celów na jaki można przeznaczyć środki z dofinansowań jest rozwój kompetencji poprzez szkolenia (otwarte, zamknięte, e-learningowe), doradztwo, mentoring czy coaching. 

DLA KOGO?

Programy dofinansowań usług rozwojowych skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, jak również i do dużych firm. Każdy z programów realizuje projekty dofinansowań usług rozwojowych w tym szkoleń podnoszących umiejętności i kompetencje. W zależności od spełnienia kryteriów i warunków programów z oferty mogą skorzystać właściciele firm i pracownicy w nich zatrudnieni na etacie (w pełnym i niepełnym wymiarze), na umowy zlecenie i o dzieło.

JAKA JEST WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA?

Środki na dofinansowanie szkoleń zależą przede wszystkim od programu i projektu, z jakiego chcesz skorzystać. 

W zależności od grupy docelowej, do której kierowany jest projekt w ramach programu dofinansowującego, poziom refundacji szkoleń waha się od 50% do 80% wartości usługi. W wybranych przypadkach może wynosić nawet do 100%. 

Wartość ta jest uzależniona od wielkości przedsiębiorstwa oraz w jakim regionie Polski się znajduje

Zwrot środków w ramach refundacji szkoleń mogą mieć formę gotówkową (przelewem na konto) lub w formie tzw. bonów rozwojowych. W zależności od programu oraz realizowanego projektu w ramach programu dofinansowanie usług rozwojowych może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na osobę.

JAK UZYSKAĆ ŚRODKI NA SZKOLENIA?

W celu uzyskania dofinansowania do szkoleń dla pracodawcy lub pracowników, pracodawca musi złożyć wniosek w Urzędzie Pracy lub u Operatora, tzn. instytucji powołanych do tego celu w swoim regionie.

  1. W pierwszej kolejności wybierz szkolenie, którym jesteś zainteresowany/na i które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli potrzebujesz pomożemy Ci dobrać szkolenie dopasowane do Ciebie lub pomożemy określić potrzeby szkoleniowych w Twojej firmie.
  2. Sprawdzimy wysokość środków refundacyjnych w konkretnych programach oraz możliwości dofinansowania szkoleń dla Ciebie i Twojej firmy.
  3. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku o refundację środków za szkolenie oraz wszystkich potrzebnych dokumentów.
  4. Zorganizujemy i przeprowadzimy szkolenie
  5. Pomożemy Ci w uzyskaniu zwrotu środków.
spotkajmy się na ZOOMie i porozmawiajmy o Twoich potrzebach