MBA Atlanta – Agile dla kadry zarządzającej

Transformacja Agile jest coraz częściej obieraną drogą rozwoju firm. W tym przypadku kadra zarządzająca jest kluczem do sukcesu, bo to od niej zależeć będzie wiara pracowników w to, że warto włożyć wysiłek, aby pracować mądrzej, a nie więcej.

Fotografia: Symulacja projektu pomaga zaangażować wszystkich uczestników bez wyjątku. Każda z grup roboczych chciała osiągnąć najlepszy rezultat w trakcie symulacji.

KLIENT:
Uczestnicy prestiżowego programu MBA-Atlanta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to przedstawiciele kadry zarządzającej w największych przedsiębiorstwach w Polsce. Obecni są również uczestnicy z zagranicy. Co roku w programie biorą udział osoby zarządzające firmami z różnych kontynentów. Dzięki temu, jest pole do wymiany doświadczeń w zakresie prowadzenia projektów środowisku wielokulturowym. 

Fotografia: Pomimo dużego napięcia w trakcie symulacji są chwile na radość z realizacji kolejnych kamieni milowych.

POTRZEBA:
Uczelnia zgłosiła potrzebę ułożenia programu Project Management dla wymagających uczestników o zróżnicowanym doświadczeniu. Z uwagi na międzynarodowy charakter grupy symulacje, materiały oraz zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Istotnym elementem miał być praktyczny charakter zajęć z uwzględnieniem perspektywy kadry zarządzającej, która często bierze udział w roli sponsorów lub liderów inicjatyw.

Fotografia: W trakcie kolejnego ćwiczenia zespół buduje produkt i szykuje się do prezentacji rezultatów.

WYZWANIE I ROZWIĄZANIE:

Opinie uczestników

I had pleasure to meet Blazej during MBA lecuture. This was combination of workshop, project management game and teaching session with use of whiteboard. No boring slides. A lot of energy, action and inspiration. We spent most time in teams identifying challenges in project management world. I really recommend Blazej’s trainings if you are looking for practical knowledge.

– Rafał Modelski

Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Błażeja w ramach studiów Executive MBA Poznań-Atlanta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Był to bardzo produktywny i ciekawie spędzony czas. Błażej ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tematyce Zarządzania Projektami, a co najważniejsze, świetnie potrafi tę wiedzę przekazać. Bardzo przemyślany plan i realizacja kursu, z dużą dawką pasji i humoru tworzą atmosferę, w której bardzo przyjemnie a przede wszystkim efektywnie można przyswajać praktyczną wiedzę. Wiedzę, która na pewno przyda mi się w mojej pracy zawodowej.

– Andrzej Kręglewski

I had a pleasure to attend PM training hosted by Błażej. I can really recommend his services if you want to build up coherent knowledge about project management in your team. Trainings are conducted with great passion and energy, additionally All topics mentioned during our training could be break down into details if needed but also really generic what is great and understandable for all.

– Tomasz Bocheński

Best lecturerer, well prepared always, interesting,. Great specialist in project management. Im really impressed.

– Paweł Rafalski

Great project management training! Great knowledge supported by practice! I sincerely recommend!

– Maciej Brzuszkiewicz

spotkajmy się na ZOOMie i porozmawiajmy o Twoich potrzebach