Mayekawa – integracja zespołu spod znaku Agile

Po ciężkim roku “dowożenia targetów” w grudniu bywa trochę więcej wytchnienia. W tym czasie, niektóre zespoły decydują się na szkolenie, które nie tylko uczy pracować zwinniej, ale też szansą na integrację zespołu i zabawę.

Fotografia: W tym przypadku zaistniał dość często występujący efekt uboczny szkolenia Agile: integracja zespołu.

KLIENT:
Mayekawa to wiodący dostawca kompletnych urządzeń chłodniczych, zamrażalniczych oraz robotów trybujących zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Firma pochodzi z Japonii i została założona w 1920 roku. Pomimo globalnego charakteru działania, poszczególne oddziały w krajach posiadają możliwość realizacji obranych przez siebie strategii, dzięki temu zwiększa się elastyczność dostosowania do potrzeb klientów na danym rynku.

POTRZEBA:
Większość pracowników to talenty, o dużym potencjale rozwojowym. W takim przypadku nie tylko potrzebne są kolejne inżynierskie wyzwania, ale też inspiracja w zakresie współpracy projektowej. Zarząd zwrócił się do nas z potrzebą organizacji szkolenia, które będzie angażujące również w wersji online. Dzięki temu mogli w nim wziąć udział również pracownicy z odległych lokalizacji.

WYZWANIE:
Pracownicy z różnych działów, nie wszyscy wprawieni w pracę w narzędziach online.

ROZWIĄZANIE:
Został zrealizowany program oparty o symulację Raven 13, Retrospektywę, Szkolenie Agile oraz badanie stylów myślenia i działania FRIS®. Całość była realizowana w formie online.

Opinie uczestników

Fantastyczne przygotowanie techniczne! W czasach ograniczonego kontaktu – nieograniczone możliwości. Wiedza merytoryczna przekazana w sposób tak lekki, że człowiek chłonie ją jak gąbka wodę. Profesjonalizm i pozytywna energia!

– Bartosz Pasek

Serdecznie polecam szkolenia z Błażejem! Potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę, zaangażować grupę do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu, co jednocześnie zapewnia świetną zabawę!

– Dominika Romanowska

spotkajmy się na ZOOMie i porozmawiajmy o Twoich potrzebach