Spotkania odbywają się zgodnie Twoją dostępnością i dzięki temu masz możliwość komfortowo pracować nad swoimi pytaniami. W trakcie mentoringu będziemy się koncentrować na szybkim rozwiązaniu twoich problemów. Czasami otrzymasz kilka możliwych opcji z komentarzem opartym o doświadczenie zebrane we wdrożeniach konkretnych rozwiązań w podobnych sytuacjach. Mentoring pozwala na działanie krok po kroku do Twojego osobistego celu.

Opinie uczestników

Inspirująco, ciekawie, efektywnie.
Prowadzący ma ogromną wiedzę, którą świetnie przekazuje teoretycznie ale też praktycznie.
Bardzo miła atmosfera! Polecam

– Agnieszka Frąckowska

Ogromny profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie Pana Błażeja Goraja były widoczne na każdym etapie współpracy w ramach realizowanego na UAM projektu AMUNATCOLL. Bardzo dziękuję za udzielone wsparcie.

– Mada Dyl

Błażej to profesjonalny, energiczny i inspirujący Trener. Dostarczył nam dużo konkretnej wiedzy, przydatnej w naszej pracy (!) w krótkim czasie. Materiał został przerobiony podczas gier i bardzo życiowych ćwiczeń. Potrafi słuchać, ma szeroką wiedzę i ciekawe doświadczenia z innych firm. Zdecydowanie polecam współpracę z Nim!

– Agnieszka Żak-Stechlińska

Błażej Goraj.

Project Management Expert

20 lat temu zaczynałem od małego start-up’u ale szybko wciągnęli mnie giganci z listy Fortune500 tacy jak Hewlett-Packard i Mondelez International.

Kluczem w zdobywaniu doświadczenia była różnorodność: od projektów wdrożenia systemu help-desk, poprzez prowadzenie zmian organizacyjnych, tworzenie filmów animowanych dla dzieci, a na transformacji centrum usług wspólnych dla banku kończąc. Każdy problem projektowy, który musiałem rozwiązać kosztował mnie jeden włos z głowy.

Odkryłem, że najlepsze zespoły projektowe mają cztery moce: wizji, ludzi, narzędzi i rezultatów. Pomagam klientom rozwijać te moce prowadząc autorskie szkolenia oraz konsultacje projektowe.