FRIS®

Diagnoza stylów myślenia i działania
  • Diagnoza FRIS® służy temu, aby w prosty i szybki sposób dostarczać praktycznej wiedzy o sobie. Jest to wiedza o tym, jak przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji jak rozwiązujemy problemy. Styl myślenia to wynik utrwalonych nawyków naszego umysłu i nieustannie wpływa na to, jak się komunikujemy, podejmujemy decyzje i działamy.

Pierwszym krokiem jest kwestionariusz on-line, który trwa średnio 30 minut i składa się z 76 pytań jednokrotnego wyboru oraz 3 pytań podsumowujących. Kolejnym krokiem jest indywidualne spotkanie z trenerem, na którym uczestnik może komfortowo omówić rezultaty i zrozumieć kluczowe wnioski.

Raport ma zastosowanie w pracy projektowej, w badaniach i rozwoju, w sprzedaży, w rekrutacji oraz pracy indywidualnej i grupowej. Dzięki temu badaniu osoba poznaje swój naturalny sposób myślenia i działania, pokazuje jak najlepiej wykorzystać wrodzone umiejętności w pracy, w relacjach i rozwoju osobistym. Ponadto dyrektor, menedżer, kierownik projektu będzie potrafił lepiej przydzielić pracownikowi stanowisko pracy, dowie się jak motywować swoich współpracowników do pracy bazując na ich potrzebach, marzeniach, ambicjach.

Model FRIS® opiera się o cztery perspektywy patrzenia na świat i podejmowania działań

Błażej Goraj.

Doradca Zespołów Projektowych

20 lat temu zaczynałem od małego start-up’u ale szybko wciągnęli mnie giganci z listy Fortune500 tacy jak Hewlett-Packard i Mondelez International.

Kluczem w zdobywaniu doświadczenia była różnorodność: od projektów wdrożenia systemu help-desk, poprzez prowadzenie zmian organizacyjnych, tworzenie filmów animowanych dla dzieci, a na transformacji centrum usług wspólnych dla banku kończąc. Każdy problem projektowy, który musiałem rozwiązać kosztował mnie jeden włos z głowy.

Odkryłem, że najlepsze zespoły projektowe mają cztery moce: wizji, ludzi, narzędzi i rezultatów. Pomagam klientom rozwijać te moce prowadząc autorskie szkolenia oraz konsultacje projektowe.

więcej

Opinie

Błażej poprowadził bardzo fajne, ciekawe i przede wszystkim merytoryczne szkolenie FRIS, które otwiera nowe spojrzenie na relacje z ludźmi i współpracę w zespole.

– Patryk Gnap

Cenny czas i poznanie swojego stylu myślenia i działania. Bardzo przydatne narzędzie w każdej dziedzinie. Polecam

– Dorota Radziwonowicz

Omówienie mojego raportu Fris wspaniałe, rzeczowe, poparte wieloma wskazówkami jak wykorzystać swoje mocne strony jak działać, żeby unikać zagrożeń. Pan Błażej Goraj podczas omówienia wykorzystał wiele interakcji, w sposób niezwykle taktowny zwrócił uwagę na obszary które wymagają doskonalenia. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania.

– Liliana Gdowska

Prowadzący jest bardzo miłą osobą i potrafi stworzyć przyjazną atmosferę podczas szkolenia, co powoduje że uczestnik nie czuje się zestresowany. Samo szkolenie prowadzone jest w bardzo profesjonalny sposób, można dowiedzieć się dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

– Ilona Ślemp

Spotkanie z Błażejem, uzbrojonym w narzędzie FRIS, przerosło moje oczekiwania. Od Błażeja otrzymałem wiedzę o moim stylu myślenia i stylu działania. Wiedza bardzo przydatna w codziennym działaniu. Rzucająca nowe światło na sposób podejmowania przeze mnie wielu decyzji.
Bardzo polecam spotkanie z Błażejem, uzbrojonym w narzędzie FRIS.

– Grzegorz Kuberka

Z Błażejem miałam przyjemność pracować na dwóch płaszczyznach. Warsztatowo w grupie oraz podczas sesji mentoringowych 1:1. Warsztaty prowadzone przez Błażeja dały prawdziwą wartość, były poparte jego doświadczeniem i fajną ludzką perspektywą na dany temat. Poza tym warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane w każdym detalu. 
Druga płaszczyzna, na której razem pracowaliśmy to sesje mentoringowe 1:1. Wykonałam test FRIS, który później dokładnie omówiliśmy, przeanalizowaliśmy i przenieśliśmy na zagadnienia i problemy z jakimi zawodowo się zmagam. W tym przypadku również duże doświadczenie i ludzka perspektywa niezwykle pomogły mi w podjęciu kluczowych zawodowych decyzji. Dodatkowo spotkanie z Błażejem wniosło dużo spokoju w mój plan działania!
Polecam!

– Ewa Mieżwińska

Więcej
spotkajmy się na ZOOMie i porozmawiajmy o Twoich potrzebach