FRIS® Indywidualny

Skuteczna komunikacja jest prostsza niż myślisz

znajdź termin
w Calendly

Diagnoza FRIS® służy temu, aby w prosty i szybki sposób dostarczać praktycznej wiedzy o sobie. Jest to wiedza o tym, jak przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji jak rozwiązujemy problemy. Styl myślenia to wynik utrwalonych nawyków naszego umysłu i nieustannie wpływa na to, jak się komunikujemy, podejmujemy decyzje i
działamy. Pierwszym krokiem jest kwestionariusz on-line, który trwa średnio 30 minut i składa się z 76 pytań jednokrotnego wyboru oraz 3 pytań podsumowujących. Kolejnym krokiem jest indywidualne spotkanie z trenerem, na którym uczestnik może komfortowo omówić rezultaty i zrozumieć kluczowe wnioski.

Raport ma zastosowanie w pracy projektowej, w badaniach i rozwoju, w sprzedaży, w rekrutacji oraz pracy indywidualnej i grupowej. Dzięki temu badaniu osoba poznaje swój naturalny sposób myślenia i działania, pokazuje jak najlepiej wykorzystać wrodzone umiejętności w pracy, w relacjach i rozwoju osobistym. Ponadto dyrektor, menedżer, kierownik projektu będzie potrafił lepiej przydzielić pracownikowi stanowisko pracy, dowie się jak motywować swoich współpracowników do pracy bazując na ich potrzebach, marzeniach, ambicjach.

Model FRIS® opiera się o cztery perspektywy patrzenia na świat i podejmowania działań

Logistyka

  • najpierw kwestionariusz on-line (~30 minut),
  • następnie spotkanie indywidualne 2h

Opinie

Cenny czas i poznanie swojego stylu myślenia i działania. Bardzo przydatne narzędzie w każdej dziedzinie. Polecam

– Dorota Radziwonowicz

Omówienie mojego raportu Fris wspaniałe, rzeczowe, poparte wieloma wskazówkami jak wykorzystać swoje mocne strony jak działać, żeby unikać zagrożeń. Pan Błażej Goraj podczas omówienia wykorzystał wiele interakcji, w sposób niezwykle taktowny zwrócił uwagę na obszary które wymagają doskonalenia. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania.

– Liliana Gdowska

Prowadzący jest bardzo miłą osobą i potrafi stworzyć przyjazną atmosferę podczas szkolenia, co powoduje że uczestnik nie czuje się zestresowany. Samo szkolenie prowadzone jest w bardzo profesjonalny sposób, można dowiedzieć się dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

– Ilona Ślemp

„Spotkanie z Błażejem, uzbrojonym w narzędzie FRIS, przerosło moje oczekiwania. Od Błażeja otrzymałem wiedzę o moim stylu myślenia i stylu działania. Wiedza bardzo przydatna w codziennym działaniu. Rzucająca nowe światło na sposób podejmowania przeze mnie wielu decyzji.
Bardzo polecam spotkanie z Błażejem, uzbrojonym w narzędzie FRIS.”

– Grzegorz Kuberka

„Z Błażejem miałam przyjemność pracować na dwóch płaszczyznach. Warsztatowo w grupie oraz podczas sesji mentoringowych 1:1. Warsztaty prowadzone przez Błażeja dały prawdziwą wartość, były poparte jego doświadczeniem i fajną ludzką perspektywą na dany temat. Poza tym warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane w każdym detalu. 
Druga płaszczyzna, na której razem pracowaliśmy to sesje mentoringowe 1:1. Wykonałam test FRIS, który później dokładnie omówiliśmy, przeanalizowaliśmy i przenieśliśmy na zagadnienia i problemy z jakimi zawodowo się zmagam. W tym przypadku również duże doświadczenie i ludzka perspektywa niezwykle pomogły mi w podjęciu kluczowych zawodowych decyzji. Dodatkowo spotkanie z Błażejem wniosło dużo spokoju w mój plan działania!
Polecam!”

– Ewa Mieżwińska

FRIS – Bardzo przydatne szkolenie otwierające oczy na samego siebie, zespół w którym współpracujemy i jacy różni jesteśmy.

– Wojtek Meller

Serdecznie polecam szkolenia z Błażejem! Potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę, zaangażować grupę do aktywnego uczestnictwa w szkoleniu, co jednocześnie zapewnia świetną zabawę!

– Dominika Romanowska

Pełen profesjonalizm podczas szkolenia, dużo merytorycznych treści, ale też dobra atmosfera, umiejętność zaangażowania uczestników do aktywnej i wydajnej pracy. Efektywnie wykorzystany czas!

– Aleksandra Winder

Niesamowita wiedza, zaangażowanie i podejście. Błażej jest ekspertem w swojej dziedzinie. Project Management i jego odmiany ma w małym palcu. Ma najlepsze wyczucie do ludzi i do tego co jest im potrzebne. Potrafi zestawić potrzeby ludzkie z potrzebami organizacji i tak pokierować zajęciami, szkoleniami, mentoringiem żeby zaspokoić jedne i drugie. Widziałam Błażeja w akcji z wielu perspektyw. Zarówno jako kogoś kto pracuje nad osiągnięciem celów firmy jak i mentora czy też eksperta pomagającego firmom się wzmocnić lub nawet przeorganizować aby pokonać przeszkody lub osiągnąć lepsze rezultaty.Jest on też świetny w coachingu indywidualnym. Pomógł mi dowiedzieć się jakie są moje mocne strony ale też jak pokierować swoim rozwojem żeby osiągnąć rezultaty.

– Ewa Mieżwińska